מגשי פירות

לשאלות צור קשר
שלח

מגשי פירות

 
מגשי פירות בהגדרה הטהורה הינם מגשים או פלטות שמכילים סוגים שונים של פירות חתוכים. מגשי הפירות משמשים כמצרך מבוקש בארוחת קוקטייל, מסיבות, או כל מפגש שבו מוגשים חטיפים, כגון מסיבת כלולות או לידת תינוק.
 
מגשי פירות קלים מאוד להכנה, והם משמש כאופציה נהדרת ובריאה עבור אנשים רבים, בתוכם גם כאלו בעלי מגבלות תזונתיות מסוימות.
 
ישנן מספר דרכים שונות בכדי ליצור מגש פירות טעים ואטרקטיבי, וניתן להרכיבם באופן אישי ומותאם לפי דרישת הלקוחות.
 
כאשר מכינים מגש פירות, יש לוודא היטב כי הפירות טריים ובשלים ככל האפשר, במיוחד כאשר הפירות מתוכננים להיאכל באותו היום.
כמו כן, יש להקפיד ליצור לא רק שילוב מעניין של טעמים אלא אף שילוב מעניין של צבעים. בצורה זו, יהפוך מגש הפירות ליותר מלהיב, מרגש ודקורטיבי. לדוגמה, תותים, ענבים ירוקים,  אננס, ומילון הם לא רק זנים טעימים של פירות, אלא גם תערובת נאה של צבעים. כמו כן, ניתן להוסיף לתוך התערובת מנגו או אפרסק כדי להעשיר את המגש  ולקבל גוון נוסף של הצבע הכתום.
 
הפירות השכיחים ביותר המשמשים עבור מגשי פירות הינם מנגו, מילון, אבטיח, קיווי, תפוז וכיוצ"ב. עם זאת, יש לציין כי אין כלל מוגדר וכל אדם יכול לעצב לעצמו מגש כראות עיניו. כך, למשל, ניתן לשלב במגש פירות אקזוטיים או עונתיים שיוסיפו לטיב ואיכות המגש.
 
למרות שכיום בד"כ פשוט מסדרים את הפרות החתוכים על מגש בתנוחת שכיבה סטנדרטית, ניתן לעצב גם מגש פירות גם באופן יצירתי. במסגרת כך, חלק משוזרי הפירות נוהגים להשתמש באבטיח או אננס חלול כ"קערה" יצירתית שעליה מניחים את הפירות. שוזרי פירות אחרים עשויים לחתוך ולהשתמש רק בחלק העליון של האננס כקישוט מרכזי של המגש. כמו כן, חלק מהשוזרים נוהגים להוסיף אגוזים או פירות יבשים למגש כדי לענות על הטעם השונה והייחודי של כל סועד. במקרים אלו, חשוב מאוד להדגיש שהמגש מכיל אגוזים מכיוון וחלק מהסועדים עלולים להיות אלרגיים לכך.  
 
כיום, בעידן האינטרנט, לקוחות רבים פשוט מזמינים מגשי פרות באופן מקוון וביתר קלות. מגשים אלו בד"כ יקרים יותר אך לרוב הם מעוצבים בצורה יצירתית ואלגנטית יותר. מגשי פירות אלו שמוזמנים דרך האינטרנט מגיעים מצויידים לבית הלקוח עם מפיות, צלוחיות ומזלגות אישיים לנוחות מרבית וליתר אסתטיות. 
 
אזור משלוח וסוגי מתנות עיקריים:
משלוחי פירות לאשדודמשלוחי פירות לאשקלוןמשלוחי פירות לבת יםמשלוחי פירות לבני ברק,  משלוחי פירות לגבעתייםמשלוחי פירות בגוש דןמשלוחי פירות להוד השרוןמשלוחי פירות להרצליהמשלוחי פירות לחולוןמשלוחי פירות לחיפה,  משלוחי פירות לירושלים,  משלוחי פירות לנתניהמשלוחי פירות לסביון משלוחי פירות לרמלה, משלוחי פירות לרמת גןמשלוחי פירות לרמת השרוןמשלוחי פירות לרעננה,  משלוחי פירות לתל אביבnakujh phru,סלסלת פירותזר פירותמגשי פירות, משלוחי פירות, לראשון לציון, משלוחי פירות לכפר סבא, משלוחי פירות לתל השומר, משלוחי פירות לאור יהודה, פירות חתוכים, משלוחי פירות גבעת שמואל, משלוחי פירות ליהודמשלוחי פירות לכפר שמריהומשלוחי פירות לפתח תקווה, משלוחי פירות לרמת אפעל, , משלוחי פירות לקריית אונו, משלוחי פירות למודיעין, משלוח לר"ג, משלוחי פירות לראש העין, סלטי פירות, משלוחי פירות לרחובות.