משלוחי פירות להרצליה

 

העיר הרצליה קרויה על שם חוזה המדינה ומייסד ההסתדרות הציונית העולמית – תיאודור בנימין זאב הרצל. במסגרת כך, ניתן לקרוא לנו "הרצל" של תחום הפירות המעוצבים. טעם הפרי ייסדה קו מרהיב של סלסלי פירות  ומגשי פירות שהקדימו את זמנם. היינו מראשוני מעצבי הפירות בארץ ותרמנו תרומה רבה להתפתחות תחום משלוחי הפירות.   
 
כמו כן, להרצליה יש רצועת חוף יפה אטרקטיבית. גם משלוחי פירות להרצליה שאנו מבצעים בצורה מקצועית ואיכותית ידועים ביופיים הגדול.
 
הרצליה היא עיר פופולארית שמושכת אליה אלפי ישראלים ותיירים. בדומה לכך, גם משלוחי פירות להרצליה הם דבר פופולארי שמתבצע מדי יום ושעה.
 
בהרצליה יש אזור תעשייה ובו ריכוז של תעשיות עתירות ידע. גם מגשי הפירות המעוצבים שלנו הם תולדה של מחשבה וידע מקצועי רב.   
 
כמו כן, יש בעיר בה כמה מרכזי קניות מבוקשים, שהופכים אותה לעיר צעירה ותוססת. גם מגשי פירות להרצליה מתאפיינים ברוח תוססת ומלאת חיים.  

בהרצליה יש מוזיאונים רבים ושונים, כגון, מוזיאון האומנויות. בנימה זו לא מזמן קיבלנו מחמאה מתושב הרצליה שקיבל משלוח פירות. הוא אמר שהמגש כל כך יפה שהוא לא יודע אם לאכול אותו או לשים אותו במוזיאון J
 
במהלך השנה נערכים בעיר פסטיבלים שונים ואירועי תרבות, כגון פסטיבל שעוסק במוסיקת עולם. בדומה לכך, מגשי פירות להרצליה מתאימים היטב לרוח הפסטיבל. כל משלוח הוא חגיגה של ריחות, טעמים, יופי, עיצוב והכי חשוב.. טעם משגע
 
להזמנת משלוחי פירות להרצליה,בכל שעות היממה, 24/7/365
התקשרו לחני- 050-4789656
 
לקטלוג המוצרים ולהזמנה לחצו כאן:
משלוחי פירות