לשאלות צור קשר
שלח
טעם הפרי - משלוחי פירות
 
מגשי פירות מעוצבים
 
בהתאם לתקציב שלכם!!
 
לביצוע הזמנה חייגו:
 
1700-700-437
 
ניתן לבצע הזמנות באתר
*לקטלוג המוצרים בחרו קטגוריה*
 
 

משלוחי פירות לרעננה

 

רעננה היא עיר הממוקמת באזור השרון בישראל, גודלה כ-15 דונם והיא מכילה כ-70 אלף תושבים. העיר מצטיינת בשטחים ירוקים ופתוחים, ובשנת 2010 נבחרה ל"עיר הירוקה" המובילה במדינה. באופן טבעי הירוק והרעננות של העיר רעננה מתחבר עם פירות, לפיכך משלוח פירות לרעננה הוא שי נחמד לכל דורש.
 
רעננה התחילה את דרכה בשנת 1921 כמושבה חקלאית, ובשנת 1982 הוכרזה כעיר. מושבות חקלאיות אחראיות לגידולים של מטעי פירות. לפיכך משלוח מגשי פירות ברעננה קשור קשר הדוק בנימי הלב של העיר.
 
כיום, רעננה היא עיר מתקדמת ומפותחת שזכתה בשלל פרסים ותארים, כגון "העיר הירוקה בישראל". בשנת 2000 העיר זכתה באות אביר איכות השלטון, על שום התנהלותה התקינה וחסרת הדופי. גם טעם הפרי, כחברה מובילה, מקפידה היטב על התנהלות כשירה ומקצועית, שמסייעת לבצע משלוח פירות לרעננה ללא כל תקלה.
 
זאת ועוד, בשנת 2005 הוכרזה רעננה כקהילה בטוחה ע"י ארגון הבריאות העולמי (WHO). באופן סיסטמתי פירות מקושרים עם בריאות ויעילות תפקודית ולכן, אנו ממליצים בחום לכל תושבי רעננה שמאמינים ודוגלים בבריאות לבצע משלוחי פירות ולצאת נשכרים. כך, למשל, מגשי פירות מפנקים ובריאותיים יעזרו להם לשמור על נפש בריאה בגוף בריא.  
 
כעיר הירוקה ביותר בישראל, גם בתי הספר של רעננה קרויים על שם הפירות, כך, לדוגמא, בית הספר היסודי "שקד" וחטיבת הביניים "רימון" . ואם בשקדים עסקינן, מגשי פירות אינם מושלמים בלי צלוחית שקדים מצופים ומתוקים שאנו מוסיפים באופן ייחודי למרבית המגשים.    
 
בנוסף, רעננה ידועה בחיבתה למוזיקה. בעיר ישנו את מועדון "המרתף" אשר מקיים הופעות ותחרויות שירה רבות. אחד מסגנונות המוזיקה זו הרמוניה מוזיקלית, אשר נוצרת כאשר מנוגנים מספר צלילים שונים בו-זמנית, ובין האוספים נוצר יחס מסוים. בנימה זו, יש לציין כי גם מגשי הפירות שלנו מתאפיינים בהרמוניה. כל פרי במגש מתאים בדיוק רב לשאר הפירות וכך נוצרת התמזגות של ממש. אילו הפירות השונים שעל מגש פירות היו יכולים לשיר אנו בטוחים שהיתה נוצרת סימפוניה כובשת ויצירה מוזיקלית נעימה במיוחד.
 
לסיכום, הראייה הטובה ביותר שמשלוחי פירות תואמים את הנפש והרוח של העיר, היא העובדה שסמל העיר הרשמי שעוצב בשנת 1963 מכיל בתוכו את עץ ההדר. סמל עיר זה, מבטא את חשיבות הגידולים החקלאיים בכלל והפירות בפרט עבור תושבי רעננה.
 

להזמנת מגשי פירות לרעננה

 
להזמנת מגשי פירות או כל מוצר אחר צלצלו עכשיו למוקד ההזמנות הארצי שנותן מענה מיידי יום ולילה.
 
חני
050-4789656
 
למעבר לדף הבית ולצפייה בקטלוג המוצרים, לחצו