משלוחי פירות לבת ים

 
העיר בת-ים משתרעת על פני שטח של 8 קמ"ר, וממוקמת בטבורה של מטרופולין גוש דן, ובמיקום נגיש לשאר ערי המרכז. באופן דומה, טעם הפרי מאפשרת לבצע משלוחי פירות בזמינות ונגישות מירבית בכל שעות היממה, כולל ימי חול וסופי שבוע.
 
העיר בת-ים הינה מיקרוקוסמוס של החברה הישראלית, אתרי התרבות והספורט שלה, מיקומה, וחופיה המרהיבים שלה מציבים אותה בשורה אחת עם ערי חוף בולטות בעולם. גם טעם הפרי מקפידה שמגשי פירות שלנו עומדים בסטנדרטים ובתקן העיצוב הגבוהים בעולם.
 
בשנים האחרונות הפכה בת-ים לזירה חדשנית, ולקרקע פורייה של אומנות ותרבות. בדומה לכך, משלוחי פירות לבת ים הם שם נרדף לאמנות במיטבה. המשלוחים מעוצבים בצורה חדשנית ומרגשת.
 
 בשנים האחרונות נהנית בת ים מתנופת פיתוח הניכרת בהקמה של פארקים ציבוריים. בדומה לכך, טעם הפרי זוכה לעדנה בשנים האחרונות, מדי יום מאגר הלקוחות של החברה גודל בצורה משמעותית. מתן שירותיות זה המודל שמנחה אותנו ואנו מוודאים שכל מגש פירות לבת ים נשלח לשביעות רצונו של הלקוח. ולכן, מלבד לקוחות חדשים שמזמינים משלוח פירות, מאגר הלקוחות שלנו כולל לקוחות וותיקים שמלווים אותנו לכל אורך הדרך.
 
 בת-ים מציעה טיילת קסומה ו-9 חופי ים מרהיבים, אשר מארחת לאורך כל השנה תערוכות, מופעים, הצגות ופסטיבלים ברמה מקומית ובינלאומית. המפגש בטיילת של בת ים מהווה חוויה לכל המשפחה, בדיוק כמו שמשלוחי פירות לבת ים הם חוויה חיובית משמעותית לכל בני הבית שיכולים להתענג מהפירות...
 
בעיר בת ים אפשר לאתר בקלות אתרי תרבות ואמנות  אמנות ויצירות חסרות גבולות. כך, למשל, גם מגשי פירות לבת ים הם חוויה תרבותית מפתיעה ומרגשת. שלל הפירות שבמגש מסודרים באופן אמנותי ומרהיב ויוצרים מגש קסום שבו השלם עולה על סך חלקיו.
 
בנוסף לכך, בת ים ידועה גם במגוון של אטרקציות ומתקני ספורט אקסטרים, כגון, קיאקים, גלישת גלים, גלישת רוח, גלישת עפיפונים, מצנחי רחיפה, טרקטורונים ועוד. בדומה, גם מגשי הפירות שלנו הם חוויה בריאותית וספורטיבית. הפירות הם קינוח מעולה מהטבע ללא חומרים משמרים ועוזרים לשמור על הכושר