משלוחי פירות לבני ברק

 

העיר בני ברק היא העיר הגדולה היחידה בישראל שרוב תושביה יהודים חרדים. בדומה לכך, טעם הפרי
מתייחסת לכל משלוח פירות לבני ברק ביראת כבוד ונותן לו את תשומת לב מרבית.
 
זוהי העיר הצפופה ביותר בישראל, העיר שוכנת בגוש דן ממזרח לתל אביב, שטחה הקטן ומספר תושביה הגדול (כ-150,000). גם מגשי פירות לבני ברק ידועים בצפיפות הרבה שלהם. אנו מקפידים לפנק את הלקוחות במקסימום פירות בכל מגש.
 
כמו כן, קצב גידול האוכלוסייה בבני ברק הוא מהגבוהים בארץ. גם קצב גידול הלקוחות שלנו הוא גדול במיוחד. מדי יום מצטרפים לרשימת הלקוחות המרוצים לקוחות חדשים. זאת במקביל להזמנות חדשות של משלוחי פירות ע"י לקוחות ותיקים.

ראשיתה של בני ברק  בשנת- 1924 כיישוב חקלאי שהוקם בידי קבוצה של עולים חסידים מפולין. לפיכך, הזמנת משלוח פירות לבני ברק תואם את רוחה המקורית של העיר כיישוב חקלאי.
 
אחרי קום המדינה ניתן בני ברק מעמד של עיר, ואדמו"רים רבים עברו להתגורר בתחומה. באופן זה, הפכה בני ברק למרכז חרדי גדול שמאופיין בהרמוניה, פשטות, צניעות וייחודיות. גם קטלוג מגשי הפירות שלנו כולל מגשים מלאי קסם וייחודיות חסרת תקדים.
 
לבסוף, העיר נחלקת לזרמים ולחצרות שונים ולכל זרם שכונה נפרדת. בדומה לכך, באתר הטעם הפרי לכל סגנון יש קטגוריה נפרדת, כך, למשל, קטגוריה לסלסלות פירות, קטגוריה למגשי פירות, קטגוריה למגשי ירקות ועוד... 
 

מגשי פירות לבני ברק

באתר טעם הפרי ניתן להזמין כל העת משלוחי פירות לבני ברק במגוון צורות וטעמים. המוצרים שלנו ידועים באיכות גבוהה מאוד.
להזמנה של מגש פירות או מוצר אחר מכלל מוצרי החברה, חייגו עכשיו.
שירות 24 שעות ביממה
חנה
050-4789656
 
לקטלוג המוצרים לחצו כאן