משלוחי פירות לאשקלון  

 

אשקלון הינה העיר הדרומית ביותר שנמצאת על רצועת החוף הים תיכונית. בדומה לכך, משלוחי הפירות שלנו יודעים ברוח הרעננה הנעימה ומלטפת שהם מעניקים. רצועת חוף זו, הפכה את אשקלון לעיר נמל חשובה לאורך תקופות רבות.
 
 
העיר מאופיינת ברצועת חוף יפה וארוכה (כ-12 ק"מ) שמושכת לתוכה ישראלים ותיירים כאחד. בדומה לכך, גם מגשי פירות הם מוצר אטרקטיבי שחוצה גבולות ותרבויות. לצד ישראלים רבים שמזמינים מגשי פירות לאשקלון ישנם תיירים רבים שמזמינים את מוצרי החברה.
 
שמה של העיר מקורו בעיר הקדומה, ששרידיה מצויים על תל אשקלון שבגן הלאומי אשקלון. זהו גן ירוק ומלא חיים, כשם שמגשי פירות לאשקלון מלאי חיים, ויטליות ורעננות
 
העיר נזכרת בתנ"ך מספר לא קטן של פעמים, למשל בסיפור שמשון ובסיפור גוליית הפלשתי שהיה "אשקלוני". מבחינה זו, יש דמיון בין טעם הפרי לעיר אשקלון. גם אנחנו נחשבים ל"ענק" בתחום משלוחי פירות מעוצבים. יש לנו מאות לקוחות מרוצים מדי חודש שמקבלים את השירות הטוב, המקצועי והאיכותי ביותר.
 
אשקלון הפכה למרכז תיירות, והיא מציעה אתרים חדישים לצד אתרים ארכיאולוגים קדומים.
מבחינה זו קטלוג מגשי הפירות המעוצבים שלנו ממשיכים את קו החדשנות של אשקלון. מעצבת הפירות שלנו משקיעה לילות כימים על מנת להתעדכן בכל חידושי האסטטיקה מהארץ ומהעולם.
 
האתר המרכזי בעיר הוא הגן הלאומי, שבתחומו נמצא תל אשקלון שמכיל שרידים ארכיאולוגים קדומים, מהתקופה הכנענית (לפני כ-4,000 שנה), מהתקופה הרומית (לפני כ-2,000 שנה) ומהתקופה הצלבנית (לפני כ-1,000 שנה). בהקשר זה, נמצאו במתחם מספר פסלים רומיים של ונוס "אלת היופי". כנראה שהיא היתה קמה לתחייה אילו היתה רואה את היופי, החן וההדר שמרכיבים את מגשי פירות לאשקלון.
 
כמו כן, בשכונת ח'אן של העיר פועלים בתי מלאכה של אמנים. בדומה לכך, משלוחי הפירות שלנו הם יצירת אומנות מהרמה הגבוהה ביותר.
 
 
 

הזמנת מגשי פירות לאשקלון

ניתן להזמין באתר משלוחי פירות לאשקלון. המשלוחים כוללים, מגשי פירות וסלסלות פירות. שירות המשלוחים פתוח בכל שעות היממה לנוחיות הלקוחות. להזמנת משלוח  חייגו כעת
חני-
0504789656
 
להזמנת פריט מקטלוג המוצרים לחץ כאן