משלוחי פירות לסביון

 

סביון הינו יישוב ומועצה מקומית שנמצא באזור המרכז. בדומה לכך, מבחינתנו כל לקוח נמצא במרכז ואנו מתחייבים לתת לו שירות מצוין. במסגרת כך, משלוחי פירות לסביון מתבצעים בצורה מקצועית ואיכותית שמגבירה את חווית הקנייה והשירות של הלקוח.

היישוב סביון ידוע בהיותו אחד היישובים המבוססים והעשירים בישראל. גם אנו מקפידים שכל מגש פירות יהיה עשיר שופע ומהודר. לכן, מגש פירות לסביון הוא מתנה נהדרת שתואמת את התמצית והטבע של היישוב.

בלב היישוב מצוי תחילתו של נחל אונו שהיום הינו נחל יבש. בדומה, טעם הפרי מבצעת משלוחי פירות יבשים לסביון והסביבה. מגשי פירות אלו כוללים צימוקים, שזיפים, משמשים, בננות, אפרסקים ועוד כהנה וכהנה.

היישוב הוקם בשנת 1951 במטרה לשמש כמקום מושבם של אוכלוסיית עולים מדרום אמריקה. בתחילת דרכו שימש סביון כמושבה חקלאית יצרנית שפיתחה גידולי ירקות ופירות. לפיכך, משלוח פירות לסביון הוא חלק בלתי נפרד מתולדות היישוב, חלק נכבד גם בהווה, ובתקווה חלק בלתי נפרד מהעתיד של היישוב.

היישוב כולל את "בית הראשונים" ההיסטורי שהפך שבמרוצת השנים לספרית היישוב. ספריות הן מוסד שעוזר לקדם ולשמר את עולם התוכן של החברה הישראלית. טעם הפרי, כחברה שמתמחה במגשים מלאי תוכן ונוכחות, אנחנו מוודאים שכל מגש פירות בסביון יוכל לספר סיפור שלם ולהעביר מסר חיובי. והכי חשוב שיהיה לו סוף טוב וטעים במיוחד...

להזמנת מגשי פירות לסביון

להזמנת מגשי פירות לסביון התקשרו עכשיו. חווית שירות מובטחת. מוקד הזמנות 24 שעות ביממה.

חני

0504789656

למעבר לדף הבית ולצפייה בשאר מגשי הפירות וסלסלות הפירות לחצו כאן

משלוחי פירות