זר פירות

 
זר פירות הינו סידור פירות בצורת זר או בוקט. הפירות נחתכים באופן ייחודי בצורת פרחים ועלים, ולאחר מכן מונחים על שיפודי עץ על מנת שייראו כמו פרחים. את שיפודי העץ מסדרים בצורה ויזואלית יפה, ולבסוף עוטפים את זר הפירות בנייר צלופן סטרילי כדי לשמור על טריות הפירות. כמו כן, ניתן לקשט את הזר בסרט, רשת אורגנזה, ועיטורים  אכילים על מנת להגביר את העניין והיופי החיצוני.
 
זר פירות אשר עוצב כהלכה מקבל מראה של זר פרחים לכל דבר ועניין. כך, למשל, חתיכות אננס מעוצבות נראות כמו עלי כותרת של פרח, כדורי תות נראים כמו מרכז הפרח, ותפוח ירוק עם קליפה נראה כמו העלים של הפרח.
 
לרוב, זרי פירות נשלחים לבית הלקוח או למקום עבודתו. טעם הפרי, כחברת משלוחי הפירות המובילה בישראל, מצטיינת בעיצוב זרי פירות עמידים, טריים ורעננים. מרבית זרי הפירות כוללים את הפירות הבאים: אננס, תות, מנגו, אפרסמון, גויאבה, תפוח, תפוז, קלמנטינה, אגס, משמש, אבטיח, מלון וכיוצ"ב.
 
בד"כ, זרי פירות מעוצבים באופן שמותאם אישית לצרכי הלקוח. כך, למשל, טבעוניים, צמחוניים וחולי סכרת וצליאק יכולים ליהנות מזרי פירות ללא כל חשש.
 
זר פירות יכול לשמש או כמעמד דקורטיבי יפה במרכז שולחן. את הזר ניתן להניח באגרטל או קערה עמוקה. כמו כן, ניתן להשתמש בפרי מילון שרוקנו את תוכנו כמיכל עבור זר הפירות, כאשר השיפודים נתקעים במילון ליתר יציבות. בנוסף, זרי הפירות משמשמים כמתנה נהדרת לקשת רחבה של אירועים, כגון, חגים וימי הולדת.
 
זר פירות הוא יחסית פשוט להכנה אך יש להצטייד בכלים המתאימים. עם זאת, כל המעוניין לקבל מוצר מוכן, יכול להזמין משלוח זר פירות מחברות שמתמחות בעיצובי פירות בכל הגדלים והצורות, כמו חברת טעם הפרי. 
 

להזמנת זרי פירות לכל הארץ

 
להזמנת זרי פירות בפריסה ארצית 24 שעות ביממה. שירות מקצועי, איכותי ומהיר. חייגו עכשיו
חני,
050-4789656
 
לצפייה בקטלוג המוצרים ומעבר לדף הבית לחץ כאן