משלוחי פירות לרמת גן

 

 

העיר רמת גן ממוקמת במרכז הארץ, היא מכילה כ-150,000 תושבים ומתפרשת על פני כ-14 דונם. העיר ידועה בכינוייה עיר הגנים, והיא מתייחדת בריבוי של גנים והשטחים הירוקים. בדומה לגנים ירוקים וטריים, גם משלוחי פירות לרמת גן הם מוצר טרי, ירוק ומרענן.
מזג האוויר ברמת גן הוא ים תיכוני ממוזג. גם אנחנו בטעם הפרי מקפידים לאחסן את הפירות במקום מוצל וקריר, החל משלב קניית הפירות, דרך פריסתם, סידורם ואריזתם במגש הפירות, וכלה בשלב משלוח הפירות לכל רחבי העיר.
רמת-גן משופעת באתרים בעלי רקע היסטורי חשוב או סגנון אדריכלי פורץ דרך, כגון, הבאוהאוס. בדומה לכך גם מגשי פירות של טעם הפרי זוכים לסגנונות עיצוב ייחודיים ואקסקלוסיביים. אדריכלות של ממש על המגש..
בעיר רמת גן ישנו את בית אברהם קריניצי, שהוקם בשנת 1925 והפך לאתר ציבורי במרוצת השנים. הבית מוקף בגינה גדולה, והפך העשורים האחרונים למקום מפגש שמוקדש לפגישות ואירועים ציבוריים. מגשי פירות הם כיבוד נהדר לאירועים ציבוריים אלו. מלבד המגזר הציבורי והעסקי, מגשי פירות לרמת גן הם מתנה נפלאה גם למגזר הפרטי.
בנוסף, ישנו מתחם בורסת היהלומים ברמת גן, המתחם כולל גורדי שחקים ומשמש מרכז סחר מוביל בישראל מסוגו. באופן דומה, מגשי פירות מעוצבים לרמת גן הם יהלום נוצץ ותכשיט מבוקש לכל אירוע.

זאת ועוד, רמת-גן הייתה אחת הערים הראשונות שאימצה יחידה צבאית. זה שנים רבות העיר מחבקת את יחידת הצנחינים ומקימה לכבודם אירועים שונים. כך, למשל, במסגרת האימוץ הוקם "בית הצנחן" הממוקם באיזור פארק הירקון. בדומה לצנחנים שמחוייבים לרמת ביצוע גבוהה ועילאית, גם אנחנו בטעם הפרי מתחייבים שכל משלוח פירות לרמת יתבצע בצורה איכותית ומקצועית ללא שום פשרה. הפירות ממוקמים על המגש בצורה מופתית כמו במסדר צבאי, והשליחים מוסרים את משלוח הפירות בדיוק מוחלט, כמו במבצע צבאי.
 
כמו כן בשטח רמת גן מצוי הספארי. גן חיות זה מכיל את האוסף הגדול ביותר של בעלי חיים במזרח התיכון. ניתן לבצע משלוח פירות לרמת גן ולהאכיל את החיות השונות שנמצאות בכלובים השונים בפירות טעימים ומרעננים, בכפוף לאישור הנהלת המתחם.  
 
העיר רמת היא עיר פופולארית שזוכה לתנופה רבה בארץ ובעולם. ככזאת יש לעיר מספר "ערים אחיות" על פני כל הגלובוס. כגון, פניקס שבארה"ב, קאסל שבגרמניה פנזה שברוסיה, שטרסבורג בצרפת ועוד. בהקשר זה, משלוחי פירות הם תופעה נרחבת שמשקפת את תרבות מזרח ומערב. מצד אחד, מגשי פירות מעוצבים הם מחזה מקובל ואהוד בארה"ב, ומצב שני, ניתן למצוא מוצרים אלו גם בתאילנד שבמזרח הרחוק. 

 

 

הזמנת מגשי פירות לרמת גן

 
להתייעצות ולהזמנת אחד המוצרים של טעם הפרי, ביניהם מגשי פירות, סלסלות פירות ועוד,
24 שעות ביממה, שירות אדיה, אמין, איכותי ומהיר חייגו עכשיו
 
0504789656
חני,
מעצבת הבית
 
למעבר לדף הבית ולצפייה בקלוג המוצרים לחץ כאן
משלוחי פירות